Feminam Libido - najlepsze tabletki dla kobiet " silne libido i podniecenie, większa ochota na seks, mocny orgazm, problem z menopauzą, feromony wzbudzające pożądanie ".

 hologram przedstawia szybkość działania dla feminam libido
 liczy się szybkość działania a w tym feminam libido to prawdziwy lider

Feminam Libido to rewelacyjny i skuteczny mix wyciągów ziołowych pochodzących z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej plus Diosgenina naturalnego pochodzenia.

 obrazek zioła jakie wchodzą w skład tabletek feminam libido

tabletki Feminam Libido można połykać w całości, rozkruszać, rozpuszczać


Feminam Libido 1 opakowanie - 60 tabletek

cena: 89.00 zl + 19.00 zl przesyłka

Składniki feminam libido oparte są na znanej od wieków starożytnej recepturze pochodzącej od plemion indiańskich mającej na celu rozpalenie oziębłych kobiet.
75mg /3

Turnera diffusa (Damiana) / Feminam Libido

Jednym z głównych składników preparatu jest roślina zwana Damianą. Bywa bardzo pomocna przy problemach związanych ze spadkiem libido a w szczególności przy trudnościach z pobudzeniem. Znajomość działania tego afrodyzjaku datuje się na tysiąclecia jako ten który wywoływał pożądanie seksualne. Istnieje wiele zapisów i legend związanych ze stosowaniem Damiany podczas długotrwałych orgii seksualnych. Działanie polega głównie na jej zdolności wzmocnienia układu nerwowego i rozrodczego kobiety dzięki temu jest jednym ze składników stosowanych w afrodyzjakach w tym w tabletkach Feminam Libido. Historia tego zioła sięga czasów starożytnych Ameryki Środkowej i Południowej w szczególności cywilizacje Majów i Azteków.

150mg /3

Serenoa repens / Feminam Libido

Palma Sabalowa pochodzi z Ameryki północnej USA, charakteryzuje się tym że jest to roślina niezwykle wytrzymała i długowieczna. Samodzielnie stosuje się ją głównie do leczenia m.in. impotencji. Wyciąg zastosowano również w Feminam Libido. Serenoa przeciwdziała przejawom braku równowagi hormonalnej objawiającymi się możliwym spadkiem libido. Zawiera kwasy tłuszczowe zwane liposterolami. Ma korzystny wpływ na rozrodczość.

7,5mg /3

Dioscorea Villosa / Feminam Libido

Zwany Pochrzynem (pochodzenie Ameryka Północna USA oraz Afryka Zachodnia). Jest to roślina która zawiera substancję zwaną diosgeniną. Jest często stosowana jako naturalna alternatywa przy terapii estrogenowej, problemach z suchością pochwy i brakiem libido. Stosowanie jako środka mogącego leczyć zaburzenia seksualne ma wielowiekową tradycję. Posiada bogate źródło fitoestrogenów, łagodzi skutki menopauzy i może regulować cykl miesiączkowy, powodować przypływ energii. zastosowana w Feminam Libido. Jej właściwości znane były już przez rdzennych mieszkańców USA przed przybyciem pierwszych Europejczyków. Roślina czczona była jako pomocna w zajściu w ciążę oraz wykorzystywana również w innych schorzeniach.


 Zdjęcie przedstawia promocję feminam libido
 przeprowadzoną podczas karnawału plakat przedstawiający zadowoloną kobietę stosującą tabletki feminam libido  walentynki 14 luty poster

Feminam Libido sklep

 Logo LGBT-friendly
 Zdjęcie przedstawia indiańską księżniczkę która nazywała się Feminam i władała dużymi terenami dzisiejszej Ameryki Środkowej. Nazwa tabletek wzięła się od jej imienia.

feminam libido
cena
sklep

SOCIAL MEDIA
facebook twitter

© Feminam Libido the presentation